Zdjęcie pani Ewy Januszkiewicz

O mnie

Ewa Furs-Januszkiewicz

Na początku mojej ścieżki samorozwoju spotykałam się z moją Duszą, Umysłem i Emocjami. Zapominałam o Ciele, lekceważyłam jego sygnały. Przełomowym i inspirującym w moim życiu był moment, gdy odkryłam i doświadczyłam istotną rolę Ciała w odzyskiwaniu zdrowia, harmonii, odblokowywaniu napięć, uwalnianiu emocji. Podczas moich pierwszych warsztatów pracy z Ciałem (Analiza Bioenergetyczna) poczułam szacunek do mądrości i do mechanizmów samoregulacji Ciała. Jednocześnie jednak przeżyłam pewnego rodzaju zawód, że tak mało osób jest świadomych potencjału, jaki posiada. Zdecydowałam się na kształcenie w tym kierunku, by nie tylko z pasją, ale również odpowiedzialnie i profesjonalnie pomagać ludziom żyć w harmonii ze swoim Ciałem i Duszą.

Wykształcenie

Od 2011 regularnie kształcę się w narzędziach, które przynoszą najwięcej korzyści w pracy terapeutycznej. W Styczniu 2013 roku zostałam Certyfikowanym Praktykiem TRE. W Czerwcu 2015 roku ukończyłem 4-letnie podyplomowe szkolenie z zakresu Analizy Bioenergetycznej a w Październiku 2020 r 4-letnie szkolenie metody psychoterapeutycznej Core Energetics. Fascynuje mnie praca nad ciałem poprzez dotyk i odpowiednią dietę. W związku z tym ukończyłam kurs Dietetyki wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej we Wrocławiu, kurs Masażu Klasycznego oraz Masażu „Dotyk Motyla”. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Certyfikat

Praktyk TRE

Certyfikat

Kurs Masażu Klasycznego I Stopnia

Certyfikat

Szkolenie z Analizy Bioenergetycznej

Certyfikat

Metoda psychoterapeutyczna Core Energetics

Certyfikat

Kurs Dietetyki Leczniczej wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Certyfikat

Kurs Masażu Dotyk Motyla

Doświadczenie

Przez ponad 8 lat pracy współpracowałam z wieloma doświadczonymi psychoterapeutami z Polski i z zagranicy. Miałam przyjemność organizować warsztaty

„Czytania Ciała w Analizie Bioenergetycznej”

Edith Liberman

.

Z serca kobietom

Szczególnie cenię sobie pracę z kobietami. Realizuję się w odkrywaniu i przywracaniu kobietom ich godności, siły i należnego im miejsca w rodzinie, społeczeństwie i świecie. Wspieram Je w rozpoznawaniu i zaspakajaniu ich własnych potrzeb, odkrywaniu i ożywieniu ich własnego potencjału, kreatywności i sprawczości, kreowania silnego poczucia własnej wartości. Inspiruję do odważnej kreacji swojego życia, komunikacji w relacjach i stawiania granic.

Prywatnie jestem matką dwójki dorosłych dzieci, mieszkam poza miastem. To co karmi moją Duszę to muzyka (szczególnie ta na żywo), szum fal (najlepiej morza, oceanu), pobyt w świątyniach (zwłaszcza pustych, w ciszy), kontakt ze zwierzętami oraz wszelkiego rodzaju zachwyty i wzruszenia (z różnych powodów). Uwielbiam podróże, kawę i długie sukienki.